Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet.

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Szanowni Państwo,

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet.

Udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny!

Jak można jeszcze bardziej umilić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać kartę podarunkową o wartości kilkuset złotych na zakupy w sklepie jednej z kobiecych marek premium!

Taką propozycję przygotował dla kobiet serwis Dyktanda.pl. Konkurs charakteryzuje się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Będą to bowiem (jak wskazuje nazwa portalu) zmagania ortograficzne, i to niezwykle ciekawe! Treść dyktanda specjalnie na tę okazję przygotowała Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online, 8 marca 2021 r. w godzinach 19:00-20:00.

Warto podjąć się tego wyzwania, ponieważ na każdą z uczestniczek czeka nagroda gwarantowana: kod rabatowy -20% na całą ofertę Relaksacyjne.pl!

Natomiast jeśli chodzi o główne nagrody, to do wygrania jest 6 kart podarunkowych, o wartości od pięćdziesięciu do pięciuset złotych, oczywiście do wykorzystania na zakupu w sklepie online Relaksacyjne.pl. Oferuje on szeroki wybór produktów premium dla kobiet: począwszy od lnianych i jedwabnych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych produktów, a do tego tworzone są w Polsce, w duchu zero waste, z ogromną starannością.

Więcej szczegółów oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajdziesz na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Trzymamy kciuki!


Kreacje graficzne (loga, banery) konkursu można znaleźć na naszym dysku google:
https://drive.google.com/drive/folders/1iq7eQ2ghTIorsDo3A1tPvXLSf5wkyxZK
Zespół Dyktanda.pl