Nestlé porusza Polskę! Oddaj głos na siłownie miejską

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Nestle NPP2017 Baner 970x250

Nestlé porusza Polskę!

Idea akcji opiera się na prostej prawdzie – aby zdrowo żyć, wystarczy się ruszać, nie trzeba być wielkim mistrzem i nie warto szukać wyjątkowych dyscyplin czy czegoś ekstremalnego – chodzi o to, aby codziennie znaleźć chwilę na wysiłek fizyczny.

Budujemy siłownie w całej Polsce

W ramach propagowania wysiłku fizycznego, Nestlé zorganizowało konkurs dla gmin, w którym do wygrania są siłownie miejskie. Jego mechanizm jest bardzo prosty: Urzędy gmin zgłaszają lokalizacje na swoim terenie, a mieszkańcy i zainteresowani głosują na wybrane propozycje

16 siłowni plenerowych od Nestlé stoi w zwycięskich lokalizacjach. Czy w 2017 roku Nasi Mieszkańcy zyskają nowe miejsce do ćwiczeń? To zależy od Was! Jest o co walczyć, więc do boju! Siłownia plenerowa to doskonała forma aktywnego spędzania czasu. Lokalizacja gminy na ulicy  Batorego w Wyśmierzycach została zakwalifikowana do etapu głosowania, który rozpoczyna się już 10 maja i będzie trwał do końca czerwca!  Szczęściu trzeba pomóc… Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów. Dlatego warto codziennie odwiedzać stronę www.nestleporusza.pl/glosowanie i głosować na siłownię w swojej okolicy.

 

Nestle NPP2017 PLAKAT